Kód: Drumy 1808B5 VRDRV18008040050739
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 130 kg. Výška regálu 1800 x šírka 800 x hĺbka 400 mm, 5x polica. celý popis a parametre
Na objednávku, termín dodania 2 - 4 týždne. Môže sa meniť v závislosti od kapacity výrobcu.
56.55 Eur 69.56 Eur s DPH
Počet kusov
Popis a technické parametre
Regál policový Drumy 1808B5
Univerzálny regál, bezskrutkový montážný systém, nosnosť police 130 kg. Výška regálu 1800 x šírka 800 x hĺbka 400 mm, 5x polica. Prevedenie biela farba.
  • prestaviteľné police
  • precizno vyrobené kovové komponenty zaručujú vysokú stabilitu a pevnosť konštrukcie
Celková výška: 1800 mm
Šírka: 800 mm
Hĺbka: 400 mm
Nosnosť police: 130 kg
Počet políc: 5
Prevedenie: biela
Záruka (roky): 5
Výrobca:
Všetky modely
Kód Drumy 1808P5 VRDRV18008040050740 Práve prezeráte Drumy 1808B5 VRDRV18008040050739
Celková výška 1800 mm 1800 mm
Šírka 800 mm 800 mm
Hĺbka 400 mm 400 mm